Doświadczenie

Decyzja o jej założeniu Kwiaciarni Ismena narodziła się w 1994 roku. Zmiany na rynku pracy, zdecydowały, że postanowiłam zając się swoją pasają jaką zawsze były kwiaty.

Nadal podnoszę swoje kwalifikacje poprzez zapoznawanie się ze światowymi trendami,które są prezentowane w prasie,internecie, książkach, tv oraz na prezentacjach i szkoleniach florystycznych.

Od wielu lat zajmuje się także szkolenie nowych osób, które chcą rozpocząć swoją profesjonalną przygodę na rynku florystycznym.

Swoim podopiecznym pomagam także w pierwszych krokach przy prowadzeniu tego biznesu (jeśli oczywiście sobie tego życzą) – np w znalezieniu odpowiednich dostawców, eksponowaniu kwiatów oraz w realnej pomocy przy układaniu bukietów, koszy, ubrań auta ślubnego…

W 2010 podjęłam współprace ze szkołą Profesja w Bielsku Białej, gdzie wykładam oraz prowadzę zajęcia praktyczne na kierunku florystyka.

Oferuje szkolenia indywidualne (dobrane do potrzeb konkretniej osoby), szkolenia pracownikowi kwiaciarni/prac. florystycznych oraz grupowe.

Jeśli interesuje Cie współpraca ze mną zapraszam do kontaktu.

Dorota Okrzesik